vdk bank - bis 2019

huiselijke beurscampagne voor bouwers en verbouwers

25 nov 2019,

Als duurzame, ethische bank focust vdk bank op wat haar klanten écht nodig hebben: zekerheid, een fair beleid en een persoonlijk welkom. Dit jaar stond vdk bank als enige financiële instelling op bis 2019 voor hen die luidop mijmeren over een nieuwe thuis, dressing, zonnepanelen, noem maar op. Hun huiselijke beursstand lonkte voor een goeie babbel over een woonkrediet en een woonverzekering op maat. Ons team zorgde voor de uitgebreide beurscampagne en de toestroom aan gasten op de stand.

Als ‘bank voor het leven’ hecht vdk bank veel belang aan een duurzame dienstverlening: persoonlijk advies voor en financiering op maat van al haar klanten. In dezelfde lijn wil de ethische bank haar klanten bijstaan met een woonkrediet en verzekering voor hun huis, en wil ze een partner zijn bij kleine en grote bouwplannen. Naar aanleiding van hun deelname aan bisbeurs gaf de bank gratis tickets weg en wilde ze potentiële (ver)bouwers adviseren over hun toekomstplannen op een herkenbare beursstand.

191114_makesense_case_vdk_bisbeurs_beeld7.jpg

Wij werkten het creatieve concept uit en lanceerden een beurscampagne op social media, via online advertenties, nieuwsbrieven, affiches in de vdk-kantoren, screensavers voor de betaalautomaten, op de homepagina, via KAA Gent, enz. 

Met een offline advertentie in De Zondag en Visie en targeted advertising op de online media van Roularta bereikten we potentiële (ver)bouwers in heel Oost- en West-Vlaanderen. We overtuigden de twijfelaars met een winactie: wie de stand van vdk bank bezocht, maakte kans op een exclusieve housewarming ter waarde van vijfhonderd euro.

De voordeur van onze campagne? De huiselijke beursstand van vdk bank op bisbeurs zelf. Gasten kwamen er gezellig thuis in een ongedwongen sfeer, waar ze uitleg kregen van professionele vdk-ers. Ze werden er uitgenodigd om zich in te schrijven voor de wedstrijd als ze kans wilden maken op een gratis housewarming met fingerfood, drank en slingers. Om de inschrijvingen zo vlot mogelijk te laten verlopen, hadden we een online applicatie ontwikkeld, die bezoekers zelf konden bedienen. Ook het praktische plaatje namen wij voor onze rekening: ons team zorgde voor de volledige voorbereiding van de beursdeelname – van de standenbouw over opvolging tot catering.

huiselijke beurscampagne voor bouwers en verbouwers

Het resultaat: een 600-tal deelnames aan de wedstrijd ter plaatse, een heleboel nieuwe afspraken (ruim meer dan vorig jaar) en een knaller van een housewarming voor de wedstrijdwinnaar. vdk bank gaf en kreeg vertrouwen aan en van heel wat Oost- en West-Vlaamse (ver)bouwers.

Do you want to make sense?

Vraag ons hier en nu advies of kom eens langs in onze loft.